Služby

Proč to děláme

Klient:je to nejdůležitější v jakémkoli odvětví. V našem rozvoji a působení na trhu je velmi důležitou součástí bez kterého to nejde. Snažíme se nacházet vhodná řešení, která vedou ke garanci získání potřebného vyjádření. Garantujeme, že pokud se dohodneme na podobě zakázky, tak zaručujeme jeho kompletní dořešení včetně získání koncového rozhodnutí.

Zaměření:je dalším důležitým nástrojem, který hraje roli při volbě výběru klienta. Proto přicházíme s takto otevřenou nabídkou různých produktů. Snažíme se vyhovět náročným požadavkům klientů. Díky těmto rozhodnutím se naše společnost může dále rozvíjet a nacházet nové produkty a služby. Nebráním se otevřené spolupráci v jakémkoli odvětví. Hledáte něco, co jste nikde neobjevili? Napište nám a ověříme Vaše možnosti "Poptávka".

Seznam podkladů

  • Bezpečnost je na prvním místě, proto
  • nepožadujeme vyplnit databázový formulář
  • zde na stránkách, ale poskytujeme
  • seznam podkladů, který nám pošlete
  • elektronicky s šifrováním s/MIME nebo
  • podle typu zabezpečení Vaší společnosti.

Řekli o nás

 

Velmi si ceníme přístupu pana Svobody, který nám vše vysvětlil a provedl nás stavebním řízením. Změna stavby před dokončením je něco, co nám stavební úřad nabídl jako řešení naší potřeby úpravit budoucí podobu ubytování, ale z jednání jsme odcházeli a netušili, co nás čeká. Nejenom, že zpracoval celou zakázku, ale pomohl i při jednání s úřady.

- Marie Jurigová majtelka pensionu "Florian"

 

Před rokem jsem se rozhodli změnit část stavební dokumentace, abych upravil budoucí podobu ubytování. Bohužel proces této změny není tak jednoduchý, jak jsem se domníval. Díky pomoci pana Svobody se podařilo projít stavebním řízením bez komplikací. Proto jsem si také objednal u pana Svobody ještě pasportizaci objektu u nás doma.

- Petr Vydařilý majitel vinařství "Vydařilý"